Нутела бомбички

5.0/5 оценка (1 гласови)
 • Порции: 3
 • Сложеност: лесно
 • Категорија: Десерти
Нутела бомбички

Состојки

 • 200 гр „жива“ нутела
 • 15 гр рендан сув кокос

Начин на подготовка

 1. Со смесата од нутелата со раце ќе оформите топчиња со дијаметар од околку 2.5 цм, ќе ги извалкате во ренданиот кокос и бомбичките се готови :-)

Коментари (5)

 • ashunkk53972

  07 Јули 2016 u 14:13 |
  celexa cytotec generic for crestor cialis coupons strattera clonidine for sleep in adults
 • ashunkncgo8m

  16 Декември 2016 u 05:44 |
  buy phenergan viagra soft Elimite For Sale duloxetine Buy Diflucan
 • ashunkjtim8h

  17 Декември 2016 u 13:50 |
  buy atarax Buy Motilium
 • RobertWrids

  08 Јануари 2017 u 18:05 |
  generic for augmentin levitra 20mg celebrex 200mg effexor xr 75 click here amoxicillin cialis augmentin baclofen
 • BennyScorn

  09 Јануари 2017 u 18:04 |
  cymbalta bactroban hydrochlorothiazide sildenafil as explained here motrin keflex baclofen generic lioresal endep bupropion online

Оставете коментар

Оставивте коментар како гостин. Подолу зачленување по желба.