Сок од магдонос

4.5/5 оценка (2 гласови)
Сок од магдонос

Состојки

 • 1 краставица
 • 1 лимон
 • 1 јаболка
 • 2 врзопи магдонос

Начин на подготовка

 1. Сите состојки се процедуваат преку Hurom бавниот соковник, кој не го оксидира овошјето и зеленчукот при цедењето.

  Овој вистински зелен сок е вкусен, хранлив и освежувачки.

Коментари (2)

 • ashunkanm4qb

  18 Декември 2016 u 19:35 |
  cheap seroquel generic inderal bupropion online acyclovir Medrol advair diskus
 • EugenevaH

  05 Јануари 2017 u 07:42 |
  COLCHICINE NO RX Stromectol No Prescription Needed buy clonidine Valtrex Online Avalide Price cialis from canada

Оставете коментар

Оставивте коментар како гостин. Подолу зачленување по желба.