а б в г д ѓ е ж з ѕ и ј к л љ м н њ о п р с т ќ у ф х ц ч џ ш #

Рецепти со таг: авокадо

Чоколаден мус од авокадо

Чоколаден мус од авокадо

Уживајте во прекрасниот вкус на овој здрав и сладок рецепт. Авокадото ги задоволува дневните потреби на организмот од незаситени масни киселини и ефикасно придонесува за регулација на нивото на шеќер во крвта.

Чоколадна торта со авокадо и гоџи бобинки - рецепт на Слободан Калајџиски
  • Сложеност: средно
  • Категорија: Десерти

Чоколадна торта со авокадо и гоџи бобинки - рецепт на Слободан Калајџиски

Чоколадна торта со авокадо и гоџи бобинки според рецепт на Слободан Калајџиски кој ни го испрати за наградниот предизвик „Гответе со нас“.

<<  1 [2